Edincik Fm Forum Sitesine Hos Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edincik Fm Forum Sitesine Hos Geldiniz

Edincik Fm Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YÖK Başkanı Özcan ile Görüştü

YazarMesaj
ckasikoglu

YÖK Başkanı Özcan ile Görüştü Empty
MesajKonu: YÖK Başkanı Özcan ile Görüştü   YÖK Başkanı Özcan ile Görüştü Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:08 am

Ösym Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, KPSS İddialarına İlişkin ÖSYM'de Yürütülen Aramalar Sürerken YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan ile Görüşmek İçin YÖK'e Gitti.
Haber Yayın Tarihi: 16.09.2010 16:12

Resmi büyütmek için tıklayın

Yusuf Ziya Özcan
» Kimdir? » Haberleri

KPSS haberleri
ÖSYM haberleri
Ünal Yarımağan haberleri
YÖK haberleri
Yusuf Ziya Özcan haberleri

Ünal Yarımağan'ın, Özcan ile görüşmesinin, Özcan'ın daveti üzerine gerçekleştiği belirtildi. YÖK'e gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yarımağan, 'YÖK Başkanı çağırdı, ben de geldim' dedi.

Bu arada KPSS iddialarıyla ilgili soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Şadan Sakınan, YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Mustafa Solak ile odasında bir saate yakın görüşme yaptığı öğrenildi.

Savcı Sakınan, Yarımağan'ın YÖK'e geldiği sırada binadan ayrıldı.

Öte yandan ÖSYM'deki incelemelerin sürdüğü öğrenildi.

ÖSYM Başkanı Yarımağan, YÖK binasından ayrıldı
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan 14.30'da YÖK Binası'ndan ayrıldı.

Prof. Dr. Yarımağan, YÖK Başkanı Prof.Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın çağırması üzerine saat 14.05'de YÖK'e gelmişti. Yarımağan, yaklaşık 25 dakika kaldıktan sonra YÖK Binası'ndan ayrıldı, (EgitimGazetesi.com)

YÖK Başkanı Özcan ile Görüştü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖSYM Başkanı ile YÖK Başkanı Görüşüyor