Edincik Fm Forum Sitesine Hos Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edincik Fm Forum Sitesine Hos Geldiniz

Edincik Fm Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Office Yardım.

YazarMesaj
ckasikoglu

Office Yardım. Empty
MesajKonu: Office Yardım.   Office Yardım. Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:27 am

Office 2003'te yardım almak üzere seçeneklerde gezinme
Uygulandığı uygulamalar: Microsoft Office Access 2003, Excel 2003, FrontPage 2003, InfoPath 2003, OneNote 2003, Outlook 2003, PowerPoint 2003, Publisher 2003, Word 2003

Yazdır Tümünü GösterTümünü Gizle
Microsoft® Office programınızda çalışmaktasınız ve bir sunuya son düzenlemeleri ekliyorsunuz, grafik oluşturuyorsunuz veya e-posta iletisi gönderiyorsunuz ve görevi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda sorularınız var. Ne yaparsınız? Önce nereye gidersiniz? Size kim yardımcı olabilir? Komşunuzu, iş arkadaşınızı, torununuzu, kayınbiraderinizi, dostunuzu veya tanıdığınızı yardıma çağırmadan önce, parmağınızın ucundaki yararlı kaynaklara bakın.

Office'te yardım alma yenilikleri nelerdir?
Office'teki işinizi yapmanıza yardımcı olacak pek çok ek kaynak sunan bir Web sitesi olan Microsoft Office Online'da yardım aramayı, herhangi bir Office 2003 programı içinde yapabilirsiniz. Bu sitedeki içerik düzenli aralıklarla güncelleştirilmekte olup, sizden ve başka Office kullanıcılarından gelen, belirli istek ve konulara yönelik geri bildirimlere dayanmaktadır. Microsoft Office Online sitesini doğrudan Web tarayıcınızdan ziyaret edebilir veya Office programınızdaki çeşitli görev bölmeleri (görev bölmesi: Office programının içinde, sık kullanılan komutları sağlayan bir pencere. Konumu ve küçük boyutu bu komutları dosyalarınız üzerinde çalışırken kullanabilmenizi sağlar.) ve menülerde sağlanan bağlantıları kullanabilir ve böylece yararlı makaleler, şablonlar, çevrimiçi eğitim dersleri ve başka pek çok şey bulabilirsiniz. Office programınızdan kullanabileceğiniz çok çeşitli yardımlarla, bunları bulmanın daha pek çok yolu vardır.

Office Yardım.
1 sayfadaki 1 sayfası